GRAND C4 SPACETOURER

Design

Marzysz o wyprawach całą rodziną? Z Citroënem SpaceTourer to jest możliwe! Ten funkcjonalny van o wyrazistym charakterze doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. To samochód o płynnych, harmonijnych liniach nadwozia i dającej poczucie bezpieczeństwa, mocnej konstrukcji.

Piękno Formy

Na czym polega urok tego samochodu? Śmiała sylwetka, świetliste spojrzenie, doskonałe proporcje…  CITROËN SpaceTourer oferowany jest w dziewięciu wyrafinowanych kolorach, podkreślających jego elegancję: Noir Onyx, Bleu Impérial, Brun Rich Oak, Gris Platinium, Gris Aluminium, Orange Tourmaline, Blanc Banquise. Ten wygląd robi piorunujące wrażenie!

Sprosta każdemu wyznaniu

CITROËN SpaceTourer jest dostępny w trzech różnych długościach (5,30 m, 4,96 m i 4,60 m), w tym w jednej wersji kompaktowej, unikatowej w segmencie, która może pomieścić aż dziewięć osób. Mówi się przecież, że najlepsze vany to te z najkrótszym nadwoziem, prawda?

1,9m wysokości

I wcale nie trzeba się schylać! Wysokość 1,9 m sprawia, że CITROËN SpaceTourer bez trudu wjedzie na podziemny parking, nie narażając przy tym dachu na zerwanie. Optymalne wymiary vana (długość: 4,60 m-5,30 m, szerokość: 1,92 m, wysokość: 1,90 m), w połączeniu z elektrohydraulicznym wspomaganiem kierownicy i promieniem skrętu kół wynoszącym 11,30 m-12,40 m sprawiają, że CITROËN SpaceTourer jest zwrotnym samochodem odpowiadającym potrzebom całej rodziny.

Dobre samopoczucie

Przestronne wnętrze  CITROËNA SpaceTourer zapewnia każdemu pasażerowi wyjątkowo komfortowe warunki jazdy. Zarówno w czasie dalekiej podróży, jak i podczas krótkiej przejażdżki możesz cieszyć się czasem spędzonym w przyjaznej, relaksującej atmosferze.

Wygodne miejsce dla całej rodziny

CITROËN SpaceTourer i jego pojemne schowki mogą pomieścić wszystkie twoje bagaże, od gitary pierworodnego, po hulajnogę najmłodszego dziecka. Nie da się ukryć, że to wielka wygoda.

Zupełnie jak w domu..

Przyjazne wnętrze, podwyższona pozycja siedzisk, przesuwne fotele, przeszklony dach, wyjątkowy komfort jazdy dzięki optymalnej redukcji drgań i doskonałemu wyciszeniu wnętrza… Pozostaje ci tylko cieszyć się podróżą i czuć się jak we własnym domu. Witaj w prawdziwym mobilnym salonie!

Królestwo ciszy

Doskonałe wyciszenie wnętrza pozwala ci podróżować CITROËNEM Spacetourer w kojącej atmosferze… Chyba że hałasuje siedząca z tyłu rodzina! Kabinę zaprojektowano w taki sposób, by zapewnić pasażerom idealny spokój. Uzyskano optymalną redukcję drgań i wyciszenie dobiegających z zewnątrz hałasów dzięki zastosowaniu między innymi wielowarstwowych szyb, materiałów izolacyjnych i uszczelek w konstrukcji podwozia oraz w wielu miejscach nadwozia (np. w dachu, drzwiach, desce rozdzielczej, suficie).

Wspaniała widoczność!

Duże przeszklone powierzchnie, przesuwne drzwi boczne i dach z widokiem na chmury – wspaniała widoczność sprawi, że każda przejażdżka może zmienić się w prawdziwą przygodę.

 

Inteligentne technologie

CITROËN SpaceTourer został wyposażony w szereg innowacyjnych technologii, które wspomagają prowadzenie. To bezdotykowo otwierane drzwi przesuwne boczne, czy system bezkluczykowego dostępu do samochodu (ADML).

Bezdotykowo otwerane drzwi boczne

Masz zajęte ręcej? Nie szkodzi. Boczne drzwi przesuwne mogą być otwierane za pomocą ruchu stopą pod tylnym zderzakiem. Bardzo przydatna funkcja, np. gdy chcemy zainstalować fotelik dziecięcy. Niespotykane w tym segmencie.

Niskie zużycie paliwa oraz emisja CO2

Wyniki testów nie pozostawiają żadnych wątpliwości: CITROËN SpaceTourer to najniższe zużycie paliwa w segmencie (Best In Class): 5,1 l/100 km, przy emisji CO2 wynoszącej tylko 133 g/km (w trybie mieszanym, w wersji z silnikiem 1.6 BlueHDi 115 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach).

Umów się na jazdę próbną