DS 5

DS 5: PROPOZYCJA NOWEJ WIZJI LUKSUSU

 

DS 5 stanowi udane połączenie wyszukanego designu i zaawansowanej technologii, godząc estetykę, bezpieczeństwo, osiągi oraz ochronę środowiska – i to bez żadnych kompromisów. To wyjątkowy samochód, który został stworzony, aby zaspokoić, a nawet wyprzedzić różnorodne oczekiwania.

 

Model ten ucieleśnia to, z czego marka jest znana: sztukę konstruowania samochodów. Łączy tradycję z nowoczesnością, bez uszczerbku dla wyrazistego wizerunku. Jakość i wyrafinowanie widać w każdym szczególe wyposażenia samochodu.

 

Intuicyjność i ergonomia 

DS 5 jest intuicyjny w obsłudze. Dzięki funkcji zdalnego dostępu i uruchamiania (ADML), samochód „rozpoznaje” zbliżającego się do niego kierowcę. Wsunięcie dłoni za klamkę otwiera drzwi i włącza progresywne oświetlenie wnętrza.

Umów się na jazdę próbną

Inspirujące dla wyobraźni wnętrze

Stylistyczne inspiracje projektantów samochodu doskonale widać w jego wnętrzu. Stanowisko prowadzenia z dwiema centralnymi konsolami przypomina kokpit samolotu – kierowca zostaje przeniesiony do świata podniebnych podróży. Prowadzenie DS 5 zapowiada się ekscytująco.

 

Inauguracja technologii HYBRID4

Wyjątkowo niska emisja dwutlenku węgla (99 g/km), moc maksymalna 200 KM wg DIN, napęd na cztery koła, jazda po mieście na zasilaniu elektrycznym, funkcja elektrycznego wzmocnienia mocy… To pierwszy w pełni hybrydowy samochód w gamie, łączący osiągi silnika HDi z efektywnością napędu elektrycznego.