C4 SPACETOURER

CITROËN C4 PICASSO ZMIENIA SIĘ W CITROËNA C4 SPACETOURER! NOWA NAZWA, TA SAMA DOSKONAŁOŚĆ!

PRZESTRZENNY CHARAKTER

Potrzebujesz nieograniczonej przestrzeni? Citroën C4 SpaceTourer został zaprojektowany, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, szukających idealnego połączenia przestronności i modułowości. Siedzenia w 2 rzędzie składają się, tworząc idealnie płaską podłogę. Oparcie fotela pasażera można opuścić i przewozić przedmioty o długości do 2,5 m. Gdy rodzina się powiększy, wystarczy rozłożyć siedzenia.

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Niewątpliwym atutem Citroëna C4 SpaceTourer jest jego bagażnik. Szeroka pokrywa wygląda solidnie i świadczy o wszechstronności wnętrza. Dostęp do przestronnego bagażnika jest bardzo łatwy. Po przesunięciu siedzeń w drugim rzędzie do przodu jego pojemność rośnie z 537 l do 630 l. Pokrywa bagażnika Citroëna C4 SpaceTourer może być sterowana automatycznie. Funkcja ta dzięki czujnikom zamontowanym pod zderzakiem umożliwia jego otwieranie bez użycia rąk. Wystarczy przesunąć stopę pod zderzakiem, pokrywa otworzy się sama.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE

W trosce o Twoje bezpieczeństwo Citroën C4 SpaceTourer wyposażony został w Aktywny Tempomat z Funkcją Zatrzymania oraz w System Kontroli Uwagi Kierowcy. Aktywny Tempomat z Funkcją Zatrzymania wykorzystuje czujniki, które wykrywają pojazdy jadące z przodu i automatycznie utrzymuje bezpieczny, ustawiony przez kierowcę dystans. Używa w tym celu przyspieszenia i hamulca. System Kontroli Uwagi Kierowcy monitoruje zachowanie kierowcy i wykrywa oznaki senności. Działa dwufazowo − początkowo włącza się sygnał dźwiękowy i komunikat „uważaj”. W następnej kolejności jest aktywowany głośniejszy alarm i wyświetla się komunikat „zrób przerwę”. System nie przejmuje kontroli nad samochodem. 

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Nową wersję popularnego, pięciomiejscowego minivana wyróżnia niepowtarzalny design, który zrywa ze stylistyką typową dla poprzednich generacji. Samochód zdobi nowe logo, a stylowy przód łączy w sobie energiczny charakter z luksusowymi akcentami. Nowy, dwukolorowy dach podkreśla dynamikę auta. Rozwiązanie to łączy się z wszystkimi kolorami nadwozia i występuje z lusterkami bocznymi lakierowanymi na czarno.

4 KLIMATY WNĘTRZA

Jeden minivan i aż 4 możliwości wyboru wnętrza. Wykończenie Standardowe to klasyczne rozwiązanie, skupione na osiągnięciu jak najwyższej funkcjonalności wnętrza. Wykończenie Wild Blue to propozycja dla bardziej aktywnych, w której główny akcent kolorystyczny podkreśla przestrzenność i nowoczesność wnętrza. Dune Beige spodoba się tym, którzy cenią sobie komfort i dobre samopoczucie w trakcie jazdy. Dla tych, którzy poszukują ponadczasowej elegancji i luksusu, Citroën przygotował Wykończenie Hype Grey.

Umów się na jazdę próbną

TYLNE LAMPY Z EFEKTEM 3D

Urzekająco efektowne, nowe lampy tylne z efektem 3D są standardowym elementem wyposażenia Citroëna C4 SpaceTourer. Design opiera się na efekcie głębi utworzonym przez rozbłyski światła, które wydają się powtarzać w nieskończoność.

KOŁA 17”

Citroën C4 SpaceTourer jest wyposażony w pięcioramienne, diamentowane i polakierowane na czarno 17” obręcze aluminiowe.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Citroën C4 SpaceTourer wykorzystuje atuty rozwiązania CITROËN ADVANCED COMFORT®. Doświetlone, modułowe wnętrze jest wyposażone w szereg usług towarzyszących. Przypomina kokon, izolujący pasażerów od świata zewnętrznego. To wygodny minivan, zapewniający relaks za kierownicą w każdych warunkach. Bez znaczenia, czy jeździsz po ulicach miasta, czy ruszasz w daleką podróż. Wejdź na pokład i przekonaj się, jak wiele wnosi rozwiązanie CITROËN ADVANCED COMFORT®!