C-Elysée

Harmonijna sylwetka

Harmonijne linie sylwetki CITROËNA C-Elysée określają jego charakter jako samochodu nowoczesnego i przestronnego. Dobrze wyważone, solidne nadwozie z wysoko umieszczonymi szybami i przetłoczeniami na bokach nikogo nie pozostawia obojętnym.

 

Spokój na długi czas

CITROËN C-Elysée przetestowany został na dystansie czterech milionów kilometrów, na całym świecie i we wszystkich możliwych warunkach jazdy. Okazał się solidnym samochodem, który przetrwa wiele lat użytkowania. A wszystko dzięki temu, że każdy jego detal został zaprojektowany z myślą o trwałości i przy wykorzystaniu bogatego doświadczenia marki z zakresu bezpieczeństwa, jakości i technologii.

 

Do rodzinnego użytku

CITROËN C-Elysée dzięki obszernemu wnętrzu, a zwłaszcza bardzo dużemu bagażnikowi, zaspokoi potrzeby wszystkich członków rodziny. Miejsca pasażerów z przodu są wyjątkowo wygodne. Dla pasażerów podróżujących z tyłu przewidziano dużo miejsca na nogi – na pewno docenią oni uzyskaną dzięki temu swobodę.

Umów się na jazdę próbną

Nowoczesne i intuicyjne wyposażenie wpływające na komfort

Klimatyzacja zaprojektowana została również z myślą o cieplejszych klimatach. W chłodniejszych strefach klimatycznych bardzo przyda się natomiast ogrzewana przednia szyba. To potwierdza, że CITROËN C-Elysée jest samochodem uniwersalnym. Wyposażono go również w inne rozwiązania spod znaku „Créative Technologie”: innowacyjny system audio, moduł Connecting Box, czy regulator i ogranicznik prędkości.

 

Dopasowane silniki

CITROËN C-Elysée dostępny jest z dwoma silnikami benzynowymi: 1.2 VTi 72 z manualną skrzynią biegów (zużycie paliwa w cyklu mieszanym 5,3 l/100 km, emisja CO2 124 g/km) oraz 1.6 VTi 115 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym 7,3 l/100 km, emisja CO2 168 g/km). Dla preferujących jednostki wysokoprężne proponowany jest silnik 1.6 HDi 90 (zużycie paliwa w cyklu mieszanym 4,3 l/100 km, emisja CO2 112 g/km).

 

Wymiary

Długość: 4,427 m
Szerokość: 1,748 m
Szerokość z lusterkami: 1,953 m
Wysokość min./maks.: 1,466 m
Rozstaw osi: 2,652 m
Bagażnik min./maks.: 506 litrów