Nowy Berlingo

NOWA WIZJA SAMOCHODU REKREACYJNEGO

KULTOWY KOMBIVAN

Wyrazisty, śmiały charakter, energetyczna sylwetka, stylowe panele Airbump® i barwne wstawki: Nowy Citroën Berlingo to kultowy kombivan.

Samochód wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wielu atutom: rekordowej przestrzeni w kabinie, wyjątkowej modułowości, którą zapewniają trzy indywidualne, składane fotele w drugim rzędzie, liczne schowki oraz wielofunkcyjny dach Modutop® nowej generacji. Klient ma możliwość wyboru spośród szerokiej gamy kolorów, materiałów oraz wersji wykończenia wnętrza.

DWIE WERSJE NADWOZIA

Atrakcyjne linie nadwozia Nowego Citroëna Berlingo są wyrazem siły i innowacyjności. Ten nowoczesny, zachęcający do aktywności samochód jest dostępny w dwóch wersjach nadwozia: standardowej M o długości 4,40 m oraz przedłużonej XL (4,75 m). Obie wersje są dostępne w konfiguracji 5- i 7-osobowej.

Co więcej, nadwozie zdobią relingi dachowe i panele Airbump®, które podkreślają silny, pełen energii charakter samochodu i zapobiegają uszkodzeniom nadwozia w codziennej eksploatacji.

WNĘTRZE

W kabinie Nowego Citroëna Berlingo przyciąga wzrok stylowa, oszczędna w formie deska rozdzielcza, wyposażona w liczne, pomysłowe schowki. Podwyższona pozycja za kierownicą gwarantuje odpowiedni komfort prowadzenia.

Wnętrze wersji XTR wyróżnia się tapicerką Linme Green, ze wstawką w kolorze Orange na oparciach foteli.

19 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE

Nowy Citroën Berlingo wyposażony został w 19 SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH PROWADZENIE, a wszystko to w trosce o bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Samochód zaopatrzony został m.in. w alarm niezamierzonego przekroczenia linii, system kontroli uwagi kierowcy, system kontroli martwego pola, system rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system automatycznego hamowania, kamera cofania z funkcją Top Rear Vision. 

Umów się na jazdę próbną

SILNIKI

Zastosowanie nowego wariantu platformy i wydajnych, a jednocześnie przyjaznych dla środowiska silników najnowszej generacji to gwarancja doskonałych właściwości jezdnych Nowego Citroëna Berlingo.

Gama silników składa się z jednostek DIESLA i benzynowych, sprawdzających się zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim. Silniki te zapewniają rewelacyjne osiągi przy zachowaniu ograniczonej emisji zanieczyszczeń.

Nowy Citroën Berlingo jest również dostępny z ośmioprzełożeniową, automatyczną skrzynią biegów (EAT8), zapewniającą niezrównany komfort prowadzenia.

DOSTĘP DO MULTIMEDIÓW

Nowy Citroën Berlingo zaopatrzony został w ekran dotykowy 8″ i cztery systemy łączności: Mirror Screen, Citroën Connect Navi, Citroën Connect Box i indukcyjna ładowarka do smartfona zapewniają łączność pomiędzy światem urządzeń cyfrowych a samochodem.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

Samochód wykorzystuje atuty rozwiązania CITROËN ADVANCED COMFORT®. Wygodne fotele, zawieszenie amortyzujące nierówności nawierzchni i wysokiej klasy izolacja akustyczna zapewniają zaawansowany komfort i doskonałe samopoczucie w trakcie jazdy.

Duża powierzchnia przeszklona w Nowym Citroënie Berlingo gwarantuje widoczność otoczenia samochodu i pozwala cieszyć się wnętrzem pełnym naturalnego światła. Dodatkowo doświetla je przeszklony dach panoramiczny, wyposażony w elektrycznie sterowaną roletę.

Nowy Citroën Berlingo to samochód praktyczny w każdym wymiarze. Doskonały dostęp do wnętrza zapewniają przesuwne drzwi boczne z każdej strony oraz otwierana tylna szyba.

Dzięki składanym siedzeniom samochód wyznacza nowy standard komfortu i modułowości. Bagażnik już w wersji M ma imponującą pojemność 775 l, która rośnie do 1.050 l w wersji XL. We wnętrzu Nowego Citroëna Berlingo pasażerowie mogą korzystać z wielu starannie przemyślanych, obszernych schowków o łącznej pojemności 186 litrów, w tym ze schowków systemu Modutop® o pojemności 92 litrów.