SUV C3 AIRCROSS

SUV C3 AIRCROSS
WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO W MIEJSKIM SUV-IE

 

BEZPIECZEŃSTWO W TERENIE

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom takim jak asystent ruszania na wzniesieniach, zawieszenie tłumiące wszelakie nierówności, system rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości czy alarm niezamierzonego przekroczenia pasa jezdni, podróż CITROËNEM C3 AIRCROSS po trudnych terenach staje się czystą przyjemnością, a bezpieczeństwo jest na bardzo wysokim poziomie.

Umów się na jazdę próbną

NOWOCZESNY MIEJSKI DESIGN

Rozsiądź się w szerokich fotelach CITROËNA C3 AIRCROSS i podziwiaj przestronne wnętrze tego modelu. Podczas skomplikowanych manewrów parkowania pomoże Ci kamera cofania z widokiem 180°, a gdy poziom baterii w smartfonie będzie zbliżać się do zera, użyj bezprzewodowej ładowarki w pojeździe. Pojemny bagażnik z możliwością zwiększenia do 520 litrów przyda się zarówno w trasę, jak i na większe zakupy. Możliwość własnej kompozycji przy aż 90 dostępnych kombinacjach.

EKONOMICZNIE DLA KAŻDEGO

CITROËN C3 AIRCROSS jest doskonały w każdych warunkach dzięki możliwości dostosowania pracy układu napędowego do aktualnej sytuacji oraz kontroli prędkości podczas stromych zjazdów. Dostępny wybór trzech wersji wyposażenia: Live, Feel i Shine. Nowoczesny system Stop & Start połączony jest z płynnie działającą automatyczną skrzynią biegów EAT6. SUV ten posiada jednostki benzynowe 1.2 PureTech o mocy 82, 110 i 130 koni mechanicznych oraz Diesel 1.6 BlueHDI (100 i 120 KM).